Jan's tuinboek
|
||
|
Onderwerp: "haag op stam" |
|
![]() Door: sabine cloots |
Beste, om minder zicht op het huis van de buren te hebben en minder inkijk, overwegen we een haag op stam aan te planten. We dachten aan Fagus sylvatica. Is dit dat een hoogstam dat ik hiervoor nodig heb? En welke zou ik dan het beste kiezen? De haag die tussen onze eigendommen staat, is momenteel 1,70m hoog, dus het loof van de bomen dient hier toch zeker boven uit te komen. Hoeveel stuks zou ik nodig hebben voor een lengte van 10m? Leibomen willen we zeker niet. mvg Sabine Cloots
|
![]() |
|
![]() Door: Jan de tuinman |
Goede middag, Voor een haag op poten van Fagus sylvatica heeft u inderdaad een hoogstam nodig, deze hebben een vrije stam van 1,80 m. Ik zou een 8/10 of een 10/12 kiezen.
Standaard worden deze op 2 à 3 meter van elkaar gezet. Hierbij nog enkele interessante artikels: * Hoe maak je een leiconstructie?
Voor meer informatie kan u ons bereiken op 09 334 50 60 (7/7 van 09.00 tot 21.00u.) Succes, Jan
|
![]() |
Onderwerp: "haag op stam" |
|
|
||
|